עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף – 3 עקרונות שחשוב לזכור

עמדות טעינה לרכב חשמלי בבית משותף הם פתרון נהדר בעידן המודרני שאנו חיים בו. בעוד שהמהפכה הירוקה תופסת תאוצה ויותר ויותר בעלי רכב מתחדשים ברכבים חשמליים, כך עולה הצורך בעמדות טעינה חשמליות. בתחילת המהפכה מכוניות חשמליות רבות נהרו אל עבר תחנות הדלק בשביל להיטען אך ככל שהזמן חלף השוק השתדרג וכך גם פתרונות הטעינה. אך כיום אין צורך בנהירה לתחנות הדלק, עמדות טעינה לרכב חשמלי בבית משותף הוא שדרוג נוסף בהמהפכה הירוקה. בכתבה הקרובה נעבור על 3 עקרונות שחשוב לזכור לגבי עמדות טעינה לרכב חשמלי בבית משותף שישפכו אור על הטכנולוגיה החדשה שהגיע לשוק.

 

השקיעו מוקדם והרוויחו

הרבה אנשים לא מודעים לעובדה שעמדות טעינה לרכב חשמלי בבית משותף מעלות את ערך הנכס בצורה משמעותית. כאשר חושבים על עמדת טעינה חושבים על המחיר הכורך בהתקנה, על זמני ההתקנה ועל תשלומי החשמל אך אנשים שוכחים דבר חשוב מאוד. עמדות הטעינה הן השקעה לטווח ארוך. המהפכה הירוקה היא כאן וכאן להישאר. זה רק עניין של זמן עד שרכבי הבנזין יצאו מכלל שימוש ורכבים חשמליים יתפסו את מקומם. ככל שיותר רכבים חשמליים יכנסו לשוק כך יגדל הביקוש לעמדות טעינה חשמליות. אך התקנת עמדות טעינה חשמליות הוא לא דבר פשוט, הוא דורש ידע וניסיון רב בתחום האנרגיה הירוקה, דבר המעטים יכולים לספק. ומה קורה שהביקוש גדול וההיצע נמוך ? המחירים עולים, משמעותית. התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בבית משותף בהקדם יחסוך לבניין כסף רב ובנוסף, ימשוך דיירים חדשים שהרי יתקדמו לרכב חשמלי כפי שמראה השוק.

 

מודל תשלום מנצח

כשחושבים על התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף חושבים על חשבון החשמל שהולך לגדול, על מחירי ההתקנה והשירות שיעלו את חשבון הדיירים. אך כאשר עובדים עם מקצוענים, התשלומים מצטמצמים משמעותית. חברות ספציפיות בשוק מציעות תשלומים על פי צריכת חשמל כלומר, על פי כמות הוולטים שהרכב צורך. כלומר הדיירים משלמים על המתקן רק בעת השימוש בו. בנוסף כל החשבונות החשמל מנוהלים אל מול החברות שמתקינות את העמדה, דבר המקל בתפעול התשלומים. כשמשכללים את היתרונות אל נגד החסרונות בהתקנת עמדות טעינה חשמליות בבית משותף, מודל התשלום הנוח נותן לדיירים שקט כלכלי בעוד הם מקבלים שירות פרימיום מן הבניין. חבילה משתלמת בהחלט.

 

יותר מרווח אישי

העתיד הוא ירוק. וככל שאנו מתקדמים טכנולוגית כך גודלת ההבנה שהעולם הוא לא בשבילנו לכרייה הוא בשבילנו לשמירה. כ80% מאספקת החשמל בישראל מיוצרת על ידי תחנות כוח תעשייתיות בישראל אך התכנון הוא שעד שנת 2030 יקומו חוות סולאריות וישתלטו על כ 30% מכוח ייצור החשמל. כשמחירי הדלק גבוהים מתמיד, והמודעות בשיאה קיימת רק מסקנה אחת. הגיע הזמן להפוך לירוקים. בהתקנת עמדות טעינה חשמליות בבית משותף יש אמירה. "גם אנחנו בעד העולם". חוץ מרווח כספי שבטוח יקבל הבניין הוא יקבל אות כבוד. הוא יעזור לשמור על כדור הארץ ויציל חיים.

 

לסיכום

כל כך הרבה סיבות קיימות להתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בבית משותף. עם מודל תשלום מנצח ועם עלייה בשווי הנכס תרוויחו כסף מהמצב, תהנו משירות פרימיום לדיירים ותוך כדי תשמרו על כדור הארץ ותצילו חיים. נשמע כמו מצב שאי אפשר להפסיד בו. קחו את הידע שקיבלתם ובחרו נכון, התקינו עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף עוד היום.

מוכנים לצאת לדרך?

מלאו את הטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם במהרה

השאירו
פרטים
ומיד
נחזור

אנחנו גם כאן